Školský rok 2020/2021- predmet Hudobná teória

Informácie pre žiakov a rodičov k predmetu hudobná teória.
POZOR dôležitá ZMENA: už máš svoj mail! Je potrebné sa prihlásiť! roluj nižšie na NEW:)))

- 25.10.: každému žiakovi Základnej umeleckej školy v Spišskej Novej Vsi (nie Smižany) bol pridelený samostatný a vlastný e-mail, cez ktorý bude komunikovať s učiteľom na hudobnom nástroji (to podľa dohody) a aj so mnou na hudobnej teórii. Je potrebné sa prihlásiť. Presný postup nájdete na oficiálnej stránke ZUŠ - odkaz tu rozklikni - ale aj tu ďalej:

Tiež mám nový mail: alexandra.schmidtova@zussnv.sk

Ide o mail na stránke gmail.com

(umožňuje to podaplikácia gmailu - G suite)

Keďže dostávam viacero otázok "ako na to", skúsim vám to vysvetliť tak "polopate". Je to ozaj jednoduché: vo webovom prehliadači zadáte: www.gmail.com Ak si prihlásený z iného účtu, musíte sa odhlásiť a kliknúť na "použiť iný účet" Zadáte prihlasovacie údaje v podobe meno.priezvisko@zussnv.sk (každý žiak má svoje, rozklikni nižšie "TU"). Potom zadáte heslo, ktoré je nižšie (tiež rozklikni "TU"). Odporúča sa heslo hneď po prihlásení zmeniť. Ako zmeniť heslo je v popise na oficiálnej stránke ZUŠ SNV (odkaz vyššie). Otvorí sa normálny obyčajný "gmailový" účet tak, ako ho poznáte. Jediný rozdiel je v tom, že nebude mať koncovku "gmail.com" ale "zussnv.sk". Preto sa to aj volá G Suite. A hotovo, nič viac netreba. Odtiaľ už budete posielať úlohy na môj mail vyššie. G Suite má aj iné možnosti, ale na začiatok toto úplne stačí  :))) ďakujeme za trpezlivosť ?
Prihlasovacie údaje pre každého žiaka sa nachádzajú na tomto odkaze: TU
Prosím každého jedného žiaka, aby sa čo najskôr do služby prihlásil a napísal mi prvý kontaktný mail na môj nový mail vyššie. Následne vám odpíšem a môžeme začať komunikovať, posielať ďalšie úlohy už len cez tento mail, prípadne si dohodnúť konzultáciu online. Úlohy na 44. týždeň - ročníky: 1.- 6.na stránke